Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

WHITE SATIN - kawa ziarnista 1kg (Portos Coffee)

Nowe

SUBTELNA

WHITE SATIN – mieszanka dla wyrafinowanych koneserów. Staranne połączenie arabiki i robusty ( 80/20 ) najwyższej jakości pochodzących ze starannie wybranych plantacji.

1000 Przedmioty

98,00 zł

88,00 zł za 1

SUBTELNA

„Smakiem naszej kawy poruszyć serce i pobudzić zmysły”

WHITE SATIN – mieszanka dla wyrafinowanych koneserów. Staranne połączenie arabiki i robusty najwyższej jakości pochodzących ze starannie wybranych plantacji. Tworząc WHITE SATIN zależało nam szczególnie na stworzeniu kawy subtelnej i delikatnej a jednocześnie interesującej i o głębi smaku. Jest to mieszanka dedykowana dla osób pijących espresso w każdej porze dnia i nocy. Bardzo dobrze smakuje również jako kawa regularna. Nawet osoby pijące wyłącznie kawy mleczne z uznaniem wyrażają się o tej mieszance twierdząc, że „jest to jedyna kawy jaka mogą pić bez mleka”. Jeżeli lubicie państwo wyrafinowana łagodność to jest to kawa dla Państwa.

Aromat ****
Struktura ****
Wyważenie ****
Kwasowość *
Crema *****