Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

RED RAIN - kawa ziarnista 1kg (Portos Coffee)

Nowe

Blend RED RAIN to staranne połączenie arabiki i robusty ( 30/70 ). Najlepszej jakości ziaren z wyselekcjonowanych plantacji. Kawa ma przyjemny aromat i cechuje ją klasyczny i wyrazisty smak. Jej crema jest bogata i aksamitna a struktura starannie wyważona.

1000 Przedmioty

78,00 zł

78,00 zł za 1

KLASA I WYRAZISTOŚĆ

„Smakiem naszej kawy poruszyć serce i pobudzić zmysły”

Blend RED RAIN to staranne połączenie arabiki i robusty. Najlepszej jakości ziaren z wyselekcjonowanych plantacji. Kawa ma przyjemny aromat i cechuje ją klasyczny i wyrazisty smak. Jej crema jest bogata i aksamitna a struktura starannie wyważona.

Jesteśmy głęboko przekonani, że blend RED RAIN przygotowany przez PORTOS COFFEE, w oparciu o wieloletnie badanie opinii naszych klientów i wsparty mistrzostwem portugalskich kiperów, wywrze na Państwa kubkach smakowych niezatarte i miłe wrażenie spełniając Państwa oczekiwania, zyska przychylność oraz uznanie.

Aromat ***
Struktura ****
Wyważenie ****
Kwasowość *
Crema ****