Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Purple Rain - kawia ziarnista 1kg (Portos Coffee)

Nowe

Blend PURPLE RAIN to staranne połączenie arabiki i robusty ( 40/60 ). Najlepszej jakości ziaren z wyselekcjonowanych plantacji. Smak jest intensywny, crema ma kuszący, orzechowy kolor, w aromacie da się wyczuć delikatną nutkę czekolady.

1000 Przedmioty

78,00 zł

78,00 zł za 1

INTENSYWNA

„Smakiem naszej kawy poruszyć serce i pobudzić zmysły”Blend PURPLE RAIN to staranne połączenie arabiki i robusty. Najlepszej jakości ziaren z wyselekcjonowanych plantacji. Smak jest intensywny, crema ma kuszący, orzechowy kolor, w aromacie da się wyczuć delikatną nutkę czekolady. Kawa PURPLE RAIN to mistrzowskie połączenie mocy i wyrazistości. Jednocześnie posiada aksamitną strukturę pełną nut owocowo cytrusowych, praktycznie bez posmaku goryczy.

Jesteśmy głęboko przekonani, że blend PURPLE RAIN przygotowany przez PORTOS COFFEE, w oparciu o wieloletnie badanie opinii naszych klientów i wsparty mistrzostwem portugalskich kiperów, wywrze na Państwa kubkach smakowych niezatarte i miłe wrażenie spełniając Państwa oczekiwania, zyska przychylność oraz uznanie.

Aromat ****
Struktura *****
Wyważenie *****
Kwasowość **
Crema *****