Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

BLUE VELVET - kawa ziarnista 1kg Portos Coffee

Nowe

Kawa z charakterem,  czysta arabika 100%. Ta wyjątkowa mieszanka arabik z Północno wschodniej Afryki, Ameryki łacińskiej oraz Indonezji dostarcza konsumentowi niezatartych wrażeń.

998 Przedmioty

98,00 zł

88,00 zł za 1

100% WYRAFINOWANEJ ARABIKA

„Smakiem naszej kawy poruszyć serce i pobudzić zmysły”

Kawa z charakterem, pomimo (można by rzec), że czysta arabika. Ta wyjątkowa mieszanka arabik z Północno wschodniej Afryki, Ameryki łacińskiej oraz Indonezji dostarcza konsumentowi niezatartych wrażeń. Łączy w sobie (co nader rzadkie dla czystej arabiki) wszystkie tak pożądane prze wyrafinowanych konsumentów cechy. Kwiatowo owocowy bukiet aromatów, z nutą cytrusową, doskonale skomponowany w oparciu o solidny korpus dający głębię smaków i aromatów. Bardzo ładna  orzechowa krema. Długi smak, utrzymujący się na podniebieniu do godziny po wypiciu i kuszący do powtórzenia jeszcze raz tych wspaniałych doznań.

Aromat *****
Struktura *****
Wyważenie *****
Kwasowość **
Crema **