Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

MEDICLEAN MC 580 - 5L Odkamieniacz

Nowe

MEDICLEAN MC 580 - 5L Odkamieniacz "LIME CLEAN" Preparat do odkamieniania zmywarek i innych urządzeń

9 Przedmioty

75,65 zł

75,65 zł za 1

 

MEDICLEAN MC 580 - 5L LIME CLEAN Preparat do odkamieniania zmywarek i innych urządzeń

Preparat do czyszczenia zmywarek gospodarczych i innych urządzeń (bojlery, bemary, czajniki). Skutecznie usuwa kamień kotłowy, rdzę, osady wapienne, cementowe oraz inne osady mineralne, powstałe w trakcje eksploatacji urządzenia. Nie niszczy powierzchni ze stali nierdzewnej, glazury, szkła. Nie stosować do powierzchni emaliowanych, aluminiowych, z metali kolorowych i tworzyw sztucznych. Bezzapachowy, niskopieniący.Współczynnik pH wynosi 0.5
__
Sposób użycia:
Zmywarki: Wyłączyć dozowanie środka myjącego. Napełnić zmywarkę wodą. W zależności od grubości osadów wlać do zbiornika ok. 100 ml koncentratu na 1 l wody. Uruchomić urządzenie na 10-15 minut. Po zakończeniu procesu usunąć roztwór roboczy, a całe urządzenie dokładnie spłukać wodą lub napełnić zmywarkę czystą woda i włączyć program obiegu wody bez dozowania środka myjącego. Zdemontowane i silnie zabrudzone części zmywarki należy zanurzyć w 10% roztworze roboczym, a następnie dokładnie spłukać wodą lub wykonać płukanie w zmywarce. Uporczywe osady, rdza: Na powierzchnie ceramiczne i posadzki odporne na działanie kwasów nanieść niewielką ilość koncentratu, rozprowadzić za pomocą szczotki lub gąbki, odczekać kilka minut i po usunięciu zabrudzeń spłukać wodą.
__
Skład:
Zawiera: Zawiera kwas fosforowy (CAS: 7664-38-2).
Współczynnik pH: 0.5
__
Opakowanie:
Butelka 1 l
Kanister 5 l Cena netto 55,00 pln
__