Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

MEDICLEAN MC 540 - 10L . Zmywarka

Nowe

MEDICLEAN MC 540 - 10L Dish Clean Preparat do maszynowego mycia naczyń

10 Przedmioty

166,05 zł

166,05 zł za 1

MEDICLEAN MC 540 - 10L Dish Clean Preparat do maszynowego mycia naczyń

Zastosowanie:
Płynny, alkaliczny koncentrat do mycia zastawy stołowej i szklanej, sztućców oraz sprzętu kuchennego we wszelkiego rodzaju zmywarkach przemysłowych i myjniach gastronomicznych. Usuwa pozostałości białka, cukrów i skrobi, trudno zmywalne, zaschnięte resztki żywności. Najwyższa skuteczność mycia osiągana jest przy zastosowaniu wody demineralizowanej bądź miękkiej. Preparat niskopieniący, posiada neutralny zapach. Nie zawiera chloru i fosforanów. Nie stosować na aluminium ani stopach metali lekkich. Tylko do użytku profesjonalnego.
__
Sposób użycia:
Zalecane użycie wg cyklu pracy zmywarki, średnio 5-10 ml / 1 litr wody (dla wody demineralizowanej lub zmiękczonej), wraz ze wzrostem twardości wody należy zwiększyć stężenie preparatu. W przypadku wody twardej należy dodatkowo użyć kwasowego płynu do płukania i nabłyszczania naczyń.
__
Skład:
Zawiera wodorotlenek sodu, metakrzemian sodu, związki kompleksujące, konserwant
Współczynnik pH: 13-13.5
__
Opakowanie:
Kanister 10 l. Cena netto 135,00 pln