Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Odrdzewiacz „17” 400 ml

Nowe

Odrdzewiacz „17” to pierwszy na rynku tak skuteczny preparat o właściwościach Odrdzewiająco/Penetrujących, pozostający w zgodzie z naturą. Zastosowanie olejów roślinnych i substancji odnawialnych nie tylko czyni go ekologicznym ale przede wszystkim wyjątkowo skutecznym.

1000 Przedmioty

29,99 zł

29,99 zł za 1

Bardzo wysoki poziom penetracji. Badania w warunkach laboratoryjnych wykazały, iż Odrdzewiacz/Penetrator „17” penetruje zapieczone elementy ruchome w 98%.

Właściwości smarujące – po zastosowaniu, produkt tworzy unikalny film olejowy, który zapobiega ponownemu unieruchomieniu przełożeń czy też śrub. Powstała warstwa olejowa pozostaje wodoodporna dzięki czemu raz zastosowany daje efekty na długi czas.

Bezpieczny dla lakieru, chromów i elementów niklowanych. Produkt, nie wychodzi w reakcję z wymienionymi elementami, przez co zwiększa swobodę użycia i aplikacji.

W przeciwieństwie do wielu preparatów na rynku:

Nie reaguje z gumą i materiałami uszczelniającymi.

Nie zawiera żywicy, kwasów i silikonu –które odznaczają się niską przenikalnością oraz mogą wchodzić w reakcje chemiczne z metalami, prowadząc do całkowitego i nieodwracalnego zapiekania się elementów.

Nie zawiera benzoli – nie wysusza powierzchni, minimalizując ryzyko ponownego zapiekania się elementów ruchomych ( śruby, zawiasy, zaciski hamulcowe ).

Nie wywołuje podrażnień skóry.