Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

MEDICLEAN MC 561 PROTECT SPRAY 5L - do szybkiej dezynfekcji powierzchni

Nowe

MEDICLEAN MC 561 PROTECT SPRAY 5L - gotowy do użycia preparat do szybkiej dezynfekcji powierzchni

10 Przedmioty

163,08 zł

MEDICLEAN MC 561 PROTECT SPRAY 5L - gotowy do użycia preparat do szybkiej dezynfekcji powierzchni

Zastosowanie:
Płyn do szybkiej dezynfekcji i mycia powierzchni mających kontakt z żywnością. Idealnie nadaje siędo mycia i dezynfekcji małych i trudno dostępnych powierzchni takich jak blaty, stoły, klamki, uchwyty oraz do sprzętu i akcesoriów kuchennych. Produkt posiada działanie bakteriobójcze, drożdżakobójcze, bójcze wobec prątków gruźlicy i ograniczone wirusobójcze.

Sposób użycia: Spryskać preparatem powierzchnię z odległości około 30 cm dbająco całkowite jej pokrycie. W przypadku dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością należy spłukać je wodą pitną.Pozostałe powierzchnie nie wymagają spłukania wodą. Produkt wysycha szybko nie pozostawiając smug. Nie stosować na powierzchniach wrażliwych na działanie alkoholi (np. szkło akrylowe). Przed użyciem przeczytaj ulotkę informacyjną.Produkt przeznaczony do profesjonalnego stosowania
__
Skład:
Substancja czynna w 100 g produktu: 3,76 g N-(3-aminopropylo)-N-dodecylopropano-1,3–diamina,3,39 g Poli(oksy-1,2-etanodilo),.alfa.-[2-(didecylmetyloamino)etylo]-.omega.-hydroksy-,propanian(sól).

__
Opakowanie:
Butelka 500ml,

Kanister 5 l cena netto 151,00 pln ( VAT 8% )

http://www.medisept.pl/strefa-wiedzy-3/dezynfekcja-2/dezynfekcja-w-salonie-kosmetycznym/