Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

PŁYN DO MYCIA POSADZEK „17” 1L

Nowe

Alkaliczny, pieniący koncentrat do mycia wszelkich posadzek odpornych na alkalia. Skuteczny w usuwaniu zanieczyszczeń organicznych, pochodzenia olejowego i tłuszczowego. 

1000 Przedmioty

36,00 zł

36,00 zł za 1

Przygotowanie roztworu:

Mycie ręczne - 100 - 300 ml preparatu na 10 l wody. Doczyszczanie uporczywych zabrudzeń - 300- 600 ml preparatu na 10 l wody.

Sposób użycia:

Nanieść rozcieńczony preparat na mytą powierzchnię i pozostawić na kilka minut , następnie spłukać dokładnie czystą wodą , lub przetrzeć do sucha. W przypadku starych, uporczywych zabrudzeń użyć bardziej skoncentrowanego roztworu – patrz „ Doczyszczanie uporczywych zabrudzeń ‘’ .

UWAGA!
Preparatu nie należy stosować na powierzchnie nieodporne na działanie ługów (np.: podłogi drewniane, panele, aluminium, farby olejne, cynk). W przypadku wątpliwości , należy przeprowadzić próbę na niewielkiej powierzchni. Nie mieszać z innymi preparatami.