Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

MEDICLEAN MG 120 - 1L Powłoki polimerowe-czyszczenie i usuwanie

Nowe

MEDICLEAN MG 120 - 1L Preparat do gruntownego czyszczenia i usuwania powłok ochronnych polimerowych

100 Przedmioty

16,36 zł

16,36 zł za 1

MEDICLEAN MG 120 - 1L Preparat do gruntownego czyszczenia i usuwania powłok ochronnych polimerowych

Preparat czyszczący, odtłuszczający oraz usuwający powłoki ochronne


__
Zastosowanie:
Preparat oparty na specjalnej kompozycji detergentów i rozpuszczalników. Idealny do
gruntownego czyszczenia podłóg oraz usuwania starych warstw polimerowych, woskowych i emulsyjnych z posadzek PCV, lastrico, gresu i kamienia. Eliminuje pozostałości olejów, tłuszczów, ziemi, sadzy. Może być stosowany jako lekki stripper, w szczególności na posadzkach wrażliwych na środki alkaliczne. Sprawdza się zarówno przy czyszczeniu maszynowym, jak i ręcznym. Tylko do użytku profesjonalnego.
__
Sposób użycia:
Mycie okresowe: w zależności od stopnia zabrudzenia od 130 do 1:40.Mycie gruntowne i strippowanie: w zależności od grubości starych powłok akrylowych i stopnia zabrudzenia rozcieńczyć od 1:5 do 1:20. Rozprowadzić roztwór na powierzchni, odczekać ok. 10-15 min. i zebrać rozpuszczony brud.
__
Skład:
Związki powierzchniowo czynne, rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, wodorotlenek sodu, matakrzemian sodu, związki kompleksujące.
Współczynnik pH: 11
__
Opakowanie:
Butelka 1 L cena netto 13,30 pln
Kanister 5L