Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Kawa to istotny element w życiu większości z nas, bez którego kłopotliwą sprawą jest wybudzenie się ze śpiącego poranka lub przetrwania sennego dnia. Stanowi nieodłączny element, który doda nam energii przez cały dzień. Warto zadbać o dobrej jakości kawę do biura, aby zwiększyć efektywność i żywotność osób w miejscu pracy, oraz nas samych. Kawa ...

Kawa to istotny element w życiu większości z nas, bez którego kłopotliwą sprawą jest wybudzenie się ze śpiącego poranka lub przetrwania sennego dnia. Stanowi nieodłączny element, który doda nam energii przez cały dzień. Warto zadbać o dobrej jakości kawę do biura, aby zwiększyć efektywność i żywotność osób w miejscu pracy, oraz nas samych. Kawa Portos Coffee to wyjątkowy specyfik, który poruszy Wasze serca i pobudzi natychmiast zmysły. Rekomendowana wśród wielu konsumentów, kawa ziarnista Portos Coffee charakteryzuje się najwyższą jakością, przy zachowaniu przyjaznej ceny.

Pracownicy Jaremat cenią sobie jakość oferowanych przez nas produktów. Przygotowaliśmy dla Państwa zróżnicowaną oferte pod względu jakości, poczynając od mocnych, pobudzających natychmiastowo kaw, po te, które charakteryzują się bardziej delikatnym dla podniebienia smakiem.

Prosimy o kontakt z biurem obsługi, jeśli mają Państwo problem w wyborze odpowiedniego dla siebie smaku. Postaramy się jak najszybciej to możliwe, udzielić Państwu profesjonalnej porady!

Więcej

Kawa Portos  Jest 8 produktów.

W magazynie
BLACK VELVET to staranne połączenie arabiki i robusty (20/80), najlepszej jakości ziaren z wyselekcjonowanych plantacji. Jej smak jest wyrazisty i mocny a głęboki aromat niemożliwy do pomylenia z innymi. Pikanterii w jej strukturze dodaje wibrujący posmak cytrusów pozbawiony goryczy i kwasowości.
78,00 zł
W magazynie
Kawa z charakterem,  czysta arabika 100%. Ta wyjątkowa mieszanka arabik z Północno wschodniej Afryki, Ameryki łacińskiej oraz Indonezji dostarcza konsumentowi niezatartych wrażeń.
98,00 zł
W magazynie
GOLDEN EYE to staranne połączenie arabiki i robusty ( 70/30 ),najlepszej jakości ziaren z wyselekcjonowanych plantacji. Jej smak jest głęboki ale pozbawiony goryczy, aromat słodki i przywodzący na myśl miód.
88,00 zł
W magazynie
Blend PURPLE RAIN to staranne połączenie arabiki i robusty ( 40/60 ). Najlepszej jakości ziaren z wyselekcjonowanych plantacji. Smak jest intensywny, crema ma kuszący, orzechowy kolor, w aromacie da się wyczuć delikatną nutkę czekolady.
78,00 zł
W magazynie
Blend RED RAIN to staranne połączenie arabiki i robusty ( 30/70 ). Najlepszej jakości ziaren z wyselekcjonowanych plantacji. Kawa ma przyjemny aromat i cechuje ją klasyczny i wyrazisty smak. Jej crema jest bogata i aksamitna a struktura starannie wyważona.
78,00 zł
W magazynie
SUBTELNA WHITE SATIN – mieszanka dla wyrafinowanych koneserów. Staranne połączenie arabiki i robusty ( 80/20 ) najwyższej jakości pochodzących ze starannie wybranych plantacji.
98,00 zł
W magazynie
BLACK VELVET to staranne połączenie arabiki i robusty (20/80), najlepszej jakości ziaren z wyselekcjonowanych plantacji. Jej smak jest wyrazisty i mocny a głęboki aromat niemożliwy do pomylenia z innymi. Pikanterii w jej strukturze dodaje wibrujący posmak cytrusów pozbawiony goryczy i kwasowości.
19,50 zł
W magazynie
Zestaw degustacyjny kaw Portos Coffee ( 5X 250G ) WHITE SATIN BLUE VELVET GOLDEN EYE RED RAIN BLACK VELVET
110,00 zł
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów