Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Chemia warsztatowa to ważny asortyment, bez którego nie obejdzie się żaden warsztat amatorski i profesjonalny. Stanowi dość istotną role, dzięki której pozbędziemy się każdego, nieporządnego przez nas, zabrudzenia w miejscu naszej pracy. Chemia techniczna poradzi sobie w walce z każdą plamą i zaciekami. Nawet z tymi, z którymi nie radzą sobie po...

Chemia warsztatowa to ważny asortyment, bez którego nie obejdzie się żaden warsztat amatorski i profesjonalny. Stanowi dość istotną role, dzięki której pozbędziemy się każdego, nieporządnego przez nas, zabrudzenia w miejscu naszej pracy. Chemia techniczna poradzi sobie w walce z każdą plamą i zaciekami. Nawet z tymi, z którymi nie radzą sobie podstawowe środki do czyszczenia zabrudzeń na powierzchniach drewnianych, plastikowych i reszcie materiałów.

Specjaliści z firmy Jaremat cenią sobie nie tylko markę, ale też jakość produktów dostępnych w naszej ofercie. Oferowany przez nas asortyment chemii warsztatowej obejmuje min - Pasty BHP, dzięki którym pozbędziecie się każdego zabrudzenia z Waszych rak, nawet tych najtrwalszych, czy zmywacze marki 17, będące w stanie zmyć każde zabrudzenie i zaciek z narzędzi lub powierzchni pracy.

Jeśli nie wiedzą Państwo, który z oferowanych produktów wybrać, koniecznie prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Postaramy się najszybciej Państwu pomóc, jak to tylko możliwe!

Więcej

Chemia Warsztatowa  Jest 31 produktów.

na stronę
W magazynie
Nowość         „17” Preparat do mycia silników i silnie zabrudzonych powierzchni 1L.
24,59 zł
Pokazuje 31 - 31 z 31 elementów