Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Chemia warsztatowa to ważny asortyment, bez którego nie obejdzie się żaden warsztat amatorski i profesjonalny. Stanowi dość istotną role, dzięki której pozbędziemy się każdego, nieporządnego przez nas, zabrudzenia w miejscu naszej pracy. Chemia techniczna poradzi sobie w walce z każdą plamą i zaciekami. Nawet z tymi, z którymi nie radzą sobie po...

Chemia warsztatowa to ważny asortyment, bez którego nie obejdzie się żaden warsztat amatorski i profesjonalny. Stanowi dość istotną role, dzięki której pozbędziemy się każdego, nieporządnego przez nas, zabrudzenia w miejscu naszej pracy. Chemia techniczna poradzi sobie w walce z każdą plamą i zaciekami. Nawet z tymi, z którymi nie radzą sobie podstawowe środki do czyszczenia zabrudzeń na powierzchniach drewnianych, plastikowych i reszcie materiałów.

Specjaliści z firmy Jaremat cenią sobie nie tylko markę, ale też jakość produktów dostępnych w naszej ofercie. Oferowany przez nas asortyment chemii warsztatowej obejmuje min - Pasty BHP, dzięki którym pozbędziecie się każdego zabrudzenia z Waszych rak, nawet tych najtrwalszych, czy zmywacze marki 17, będące w stanie zmyć każde zabrudzenie i zaciek z narzędzi lub powierzchni pracy.

Jeśli nie wiedzą Państwo, który z oferowanych produktów wybrać, koniecznie prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Postaramy się najszybciej Państwu pomóc, jak to tylko możliwe!

Więcej

Chemia Warsztatowa  Jest 31 produktów.

na stronę
W magazynie
Odrdzewiacz „17” to pierwszy na rynku tak skuteczny preparat o właściwościach Odrdzewiająco/Penetrujących, pozostający w zgodzie z naturą. Zastosowanie olejów roślinnych i substancji odnawialnych nie tylko czyni go ekologicznym ale przede wszystkim wyjątkowo skutecznym.
29,99 zł
W magazynie
Krem na bazie oleju glicerynowego. Niewidzialna rękawica. Doskonale natłuszcza i nawilża skórę.
7,00 zł
W magazynie
Aktywny, organiczny o bardzo wysokiej skuteczności i dużym ciśnieniu. Przeznaczony do czyszczenia i odtłuszczania powierzchni: tarcz, bębnów, klocków, zacisków hamulcowych, okładzin, płyt sprzęgieł, przekładni, sprężyn, pomp, gaźników, cylindrów, ceramiki, szkła, metalu przed klejeniem lub uszczelnieniem. 
21,00 zł
W magazynie
Smar Miedziany jest wysokotemperaturowym smarem montażowym o bardzo wysokiej zawartości stałych cząsteczek miedzi. Formuła smaru zawiera zaawansowana technologicznie cząsteczki nano miedzi, antyutleniacze i substancje antykorozyjne.
25,96 zł
W magazynie
SILIKON SPRAY „17” chroni, konserwuje, smaruje i izoluje
21,00 zł
W magazynie
        PASTA DO MYCIA RĄK                  „17”         Usuwa szczególnie uporczywe zabrudzenia. Nawilża skórę, chroni przed wysuszeniem
135,45 zł
W magazynie
Loctite® Hygiene Spray SF 7080
49,68 zł
Zawiera nanosrebro, ścierniwo kwarcowe, glicerynę oraz wiele innych dodatków dzięki czemu jest skuteczna w usuwaniu uporczywych zabrudzeń, a zarazem jej wysoki stopień nawilżania dłoni daje nam uczucie delikatności - już przy pierwszym użyciu.
36,29 zł
W magazynie
MEDICLEAN MC 240 - 0,5L Preparat do czyszczenia i pielęgnacji stali nierdzewnej
39,36 zł
W magazynie
MEDICLEAN MC 220 - 0,5 L Preparat do mycia szyb
8,61 zł
W magazynie
MEDICLEAN N200- 1L Preparat do czyszczenia podłóg w obiektach przemysłowych
15,50 zł
W magazynie
MEDICLEAN N200- 5L Preparat do czyszczenia podłóg w obiektach przemysłowych
68,88 zł
W magazynie
Alkaliczny, pieniący koncentrat do mycia wszelkich posadzek odpornych na alkalia. Skuteczny w usuwaniu zanieczyszczeń organicznych, pochodzenia olejowego i tłuszczowego. 
36,00 zł
W magazynie
MEDICLEAN MC 220 - 5L Preparat do mycia szyb
30,14 zł
W magazynie
MEDICLEAN MC 410 - 5L (OLIVIA) Mydło w płynie
23,12 zł
Pokazuje 1 - 15 z 31 elementów